Forum Unchecked Strona Główna


Unchecked
Jest to forum klanu Unchecked gry Lineage II na serwerze Paradise x7
Odpowiedz do tematu
Regulamin Paradise
FarandirDołączył: 22 Lut 2006
Posty: 21
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

Zasady dla graczy

Wszyscy gracze muszą przeczytac i zrozumiec te zasady przed przystąpieniem do grania...
Nieznajomośc zasad nie zwalnia z ich przestrzegania.

Szacunek dla GMów

Wszyscy GMowie powinni byc traktowani z szacunkiem. Jeżeli gracz nie zgadza się z GMem powinien wyjaśnic sobie to z nim prywatnie używając prywatnych wiadomości.
Znieważenia, groźby oraz fałszywe oskarżenia nie będą tolerowane i zamieszani gracze mogą zostac usunięci z gry przez GMów.
Konstruktywna krytyka jest mile widziana - jeżeli jednak chcesz kogoś o coś oskarżyc musisz to zrobic przy pomocy prywatnych wiadomości i udowodnic jego winę.
Zespół GMów pracuje za darmo i wymaga szanowania ich pozycji.

Botting

Używanie jakichkolwiek metod i programów - innych niż niezmodyfikowany klient Lineage2, do nabijania poziomów, wytwarzania przedmiotów, ogłaszania się, lub sprzedarzy jest zabronione.
Jeżeli ktoś zostanie na tym złapany, jego postac zostanie usunięta.
Unikanie GMa oraz ignorowanie go podczas gdy chce coś wyjaśnic jest równoznaczne z przyznaniem sie do winy. Za to grozi ban.

Wykorzystywanie luk w grze (Exploiting)

Wykorzystywanie jakichkolwiek błędów gry nie jest dozwolone. Przez to rozumiane jest wykorzystywanie błedów u NPC, atakowanie mobów które nie mogą oddac, oraz wiele innych błędów.
Karą za takie przewinienie może byc ostrzeżenie z zamrożeniem postaci na 3 godziny, a nawet usunięcie konta. Jeżeli znajdziesz błąd w grze powinieneś niezwłocznie poinformowac o nim GMów prywatną wiadomością.
Rozgłaszanie błędów na forum publicznym jest karane usunięciem z gry.

Dual boxing


Każda postac, która się loguje na serwer musi posiadac dokładnie jednego gracza, który nią gra. Dual boxing to sytuacja, kiedy jeden gracz loguje się na serwer więcej niż jedna postacią.
Jeżeli będziesz podejrzany o dual boxing - zostaniesz sprawdzony przez GMów. Wylogowywanie się podczas sprawdzania i niezalogowanie się przez kolejne 5min jest uznawane za przyznanie się do winy. Logowanie się z powrotem przy użyciu innego IP spowoduje przyznanie się do winy.
Karą za dual boxing jest usunięcie postaci z kont. Za próbę zmylenia GMów przez zmianę IP grozi ban na IP dla obu kont.

Scamming


Załoga L2-paradise nie pochwala scammingu. Jednak uważamy, ze nie jest możliwe kontrolowanie tego zjawiska w uczciwy sposób.

Dlatego każdy gracz powinien uważac dokonując zakupów/wymiany. Co oznacza, że gracze są odpowiedzialni za bezpieczeństwo ich kont oraz przedmiotów.

GMowie nie są zobowiązani do podejmowania jakichkolwiek akcji jeżeli padniesz ofiarą scammingu.

Scamming oznacza sytuację, kiedy gracz stara się, abyś zrobił coś czego normalnie nie chciałbyś zrobic.

Obrażanie/zastraszanie innych graczy


GM nie będzie interweniował dopóki gracz nie bedzie atakowany w sposób obrażający jego rasę, płec, preferencje seksualne, religijne lub etniczne. Jeżeli to się stanie zrób screenshota i zgłoś to GMowi na IRCu lub poprzez prywatna wiadomośc na forum.
Karą jest 3 godzinny chatban, lub 30% poziomu ostrzeżenia na forum (jeżeli zdarza się to pierwszy raz). Kara podwaja się za każde kolejne wykroczenie.
Prywatne rozmowy na IRCu stosują się do regulaminu sieci deltaanime.

Reguły przy pojedynkach pomiędzy graczami
GM zwykle nie będą się mieszac w pojedynki między graczami. Jednak zabronione jest zabijanie (lub osłabianie) graczy o zdecydowanie niższym poziomie. Zabijanie gracza, który dopiero co pojawił sie w grze (i jeszcze nie zaczął sie ruszac).

Chowanie się w miejscach w których przeciwnik nie może cię namierzyc. Atakowanie graczy z bezpiecznego miejsca przy użyciu przywołanego stwora. Zabijanie w kółko jednego gracza,który nie prowokował do tego.
Moby mogą byc używane przy pojedynkach między graczami. Jednak leczenie moba, którego atakuje gracz na niższym levelu jest uznawane za wykroczenie.
Za pierwsze takie wykroczenie postac zostanie zamrożona na 24 godziny i zakaz prowadzenia rozmów w grze.

Upodabnianie się do GMów

Podawanie się za członka zespołu GMów jest poważnym wykroczeniem. Chodzi tu o podobieństwa w imionach, tytułach, nickach na IRCu, forach itp.
Takie wykroczenie jest karane usunięciem konta z serwera.

Języki

Witamy na serwerze graczy wszystkich narodowości. Mimo to nalegamy by przestrzegac następujacych zasad odnośnie języków.
Na IRCu oraz na forum powinno stosowac się język angielski. W grze krzyczec można tylko w języku angielskim.

Niedostosowanie się do tych zasad na IRCu grozi banem na kanale. Na forum - ostrzeżeniem. W grze 3 godzinnym zakazem na rozmowy.

Nazwy postaci

Imiona postaci nie mogą byc - wulgarne, rasistowskie, seksistowskie, nazistowskie, oraz obrażające kogoś.
Nazwy, które utrudniają komunikację prywatna są również zakazane. Jeżeli masz takie imię i zostaniesz zauważony, GM skontaktuje się z toba i zaproponuje zmianę imienia na inne. Jeżeli odmówisz, imię może byc zmienione przez GMa.

Wytwarzanie przedmiotów w Koloseum (Colliseum)

Krasnoludy nie mogą wytwarzac przedmiotów w tym miejscu. Jeżeli ktoś zostanie na tym złapany, jego postac zostanie zamrożona na 24 godziny.

Zgubione przedmioty, konta oraz pieniądze (adena).


GMowie w normalnych okolicznościach nie mogą i nie bedą zwracac zgubionych przedmiotów, kont oraz pieniędzy. Bezpieczeństwo konta jest twoją odpowiedzialnością; jeżeli zgubisz hasło, na stronie jest narzędzie do jego odzyskiwania.
Korupcja GMów
Tutaj na L2-Paradise jest to traktowane bardzo serio. Nie tolerujemy fałszywych oskarżeń, jednak jeżeli uważasz, ze GM zrobił coś nie fair, powinieneś skontaktowac się z Sct lub Kenem poprzez prywatna wiadomośc na forum. Musisz dostarczyc dowód.
Publiczne fałszywe oskarżenia są karane usunięciem z serwera.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Regulamin Paradise
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)  
Strona 1 z 1  

  
  
 Odpowiedz do tematu